Boru Paketleme Makinesi

B2GlobalTrade ® den Boru Ambalaj Teknolojileri !

Yüksek kaliteli ambalaj makineleri verimli, seri, yüksek kalitede, operatör ihtiyacı duymadan verimli bir üretimi sektöre kazandırır. Bu ürünler boru paketleme makineleri, profil paketleme makineleri ve diğer ambalaj makineleridir.

B2GlobalTrade ® güvenilir kaynaklardan  her türlü boru paketleme, profil paketleme teknolojilerini garantili ve güvenilir bir hizmetle sizlerin kullanımına sunar.

Baz modellerinden profesyonel modellerine kadar tüm ürünler, pazarda ki tüm kullanıcılara fiyat ve kalite bakımından hitap etmektedir.

Otomatik boru profil paketleme makineleri, boru profil üretim tesislerinde, ürünün istenildiği miktar kadar paketlenmesi hizmetini sunar. Kesintisiz olarak üretim yapılan hatlarda üretim hızını belirleyen en önemli proses olan ambalajlama aşamasında boru paketleme makineleri hattın tüm basamakları ile senkronize çalışarak boruların düzenli bir şekilde istiflenmesini sağlar. İstenilen miktarlar kadar ambalajlama esnekliği sunan sistem, kare, dikdörtgen ve altıgen formlarda paketleme imkanı sunar.

Otomatik olan boru profil paketleme sistemi, üretilen ürünün ağırlık, adet, metre bazında verileri kullanıcısına anlık verir.

otomatik_boru_paketleme_makinesi automatic_pipe_packaging_machine