Genel

Havalı Tüfek Saçma Üretimi İmalatı

airgun-pellets

Havalı Tüfek Saçma Üretimi İmalatı

Türkiye’de ki Havalı Tüfek Misket Üreticileri

Kalitede güvenilir, fiyatta uygun havalı tüfek saçma diğer adı ile havalı tüfek misket üretimlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Havalı tüfen misketleri, tüfek yedek parçaları, nişangah, dürbün, sökülebilir dipçik vb. havalı tüfek ekipmanlarında kaliteli seçimleriniz atışlarınızda hedef tutturma ihtimalinizi arttırmaktadır. Bu sebeple havalı tüfek saçma üretiminde kullanılan hammaddelerin kalitesi, imalattaki işçilik ve kalibrasyon önem arz eder. Standart dışı saçmalar havada dans etmekte ve hatta havalı tüfeklerinizi tabancalarınızı deforme ederek arızalanmasına sebebiyet verir.

Havalı Tüfek Misket İmalatı

Kurşun vb. malzemeden üretilen saçmalar hammadde yoğunluğuna göre hassasiyet ve isabetlilik kazanmaktadır. Son teknoloji ile üretilen havalı tüfek saçmaları seri imalat yöntemi imal edildiğinden dolayı makine parkurunun periyodik olarak kalibre edilmiş olması müşterinin memnuniyetini doğrudan arttıran bir detaydır.

Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve kaliteli ürün doktrini ile hareketle dünyanın 49 ülkesine ihraç ettiğimiz havalı tüfek saçmaları bölgelerine göre swanberg, bergibo markaları ile müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. 

Havalı Tüfek Saçma Çeşitleri

Dürbünlü havalı tüfek misketleri, dürbünsüz havalı tüfek saçmaları farklı farklı kalibrelerde ve ebatlarda pazara sunulmuştur;

  • 4.5 mm / 1.77 Kalibre Havalı Tüfek & Havalı Tabanca Saçma Çeşitleri
  • 5.5 mm / .22 Kalibre Havalı Tüfek & Havalı Tabanca Saçma Çeşitleri
  • 6.35 mm / .25 Kalibre Havalı Tüfek & Havalı Tabanca Saçma Çeşitleri

Daha fazlası için ürün sayfamızı inceleyiniz: https://www.b2globaltrade.com/havali-tufek-sacmasi-misketi/ 

Sektörde havalı tüfek saçmaları, havalı tüfek misketleri, havalı tüfek kurşunları, airgun pellet, air gun pellet vb. isimlerde nitelendirilmektedir.

Havalı Tüfek Saçma Üretimi İmalatı” üzerine 3 yorum

  1. it is every a palatable idea to continue common because we every time dearth to help the environment.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir