Kağıt Pvc Karton Kesme Makineleri

B2GlobalTrade ® den Oluklu Mukavva, Kağıt, Kauçuk Vargel Kesim Makineleri!

Yüksek kaliteli oluklu mukavva makineleri verimli, seri, yüksek kalitede verimli bir üretimi sektöre kazandırır. Bu ürünler oluklu mukavva, kağıt, kauçuk vb. malzemelerin kesimini gerçekleştiren vargel kesim makineleri ve kağıt pvc kesim makineleridir.

B2GlobalTrade ® güvenilir kaynaklardan  her türlü kağıt pvc kesim makinesini, vargel kesim makinesini ve tutkal, kağıt kimyasalları gibi birçok teknolojiyi garantili ve güvenilir bir hizmetle sizlerin kullanımına sunar.

Baz modellerinden profesyonel modellerine kadar tüm ürünler, pazarda ki tüm kullanıcılara fiyat ve kalite bakımından hitap etmektedir.

Kağıt, pvc, mukavva, karton, deri, kumaş vb. malzemelerin istenilen desenlerde, geometrilerde jilet yardımı ile yarı otomatik kesim işlemini gerçekleştiren makinelere sektörde verilen isimler; kağıt pvc kesim makinesi, vargel kesim makinesi, iki yönlü kesim makinesi, düz kalıp kesim makinesi, karton mukavva kesim makinesidir.

Roller Press Die Cutter for Carton Box, Cardboard, Rubber etc…

Carton_box_cutting_vargel_kesim

Sektörde vargel kesim makinesi, iki yönlü kesim makinesi, düz kalıp kesim makinesi, karton mukavva kesim makinesi, oluklu mukavva kesim makinesi, kauçuk ve deri kesim makinesi olarak adlandırılan makineler mukavva, karton, deri, kumaş, kauçuk vb. malzemeleri istenilen desenlerde, geometrilerde jilet yardımı ile kesen makinelerdir.

  • Özel şekilli karton kutu kesimi, renk kutusu, küçük kutu, karton fıçı tahtası üretimi, kağıt kesimi, deri kesimi, kauçuk kesimi, plastik film üretimi, plastik levha kesimi, yalıtım levha üretimi, etiket üretimi, terlik tabanı kesimi, ayakkabı keçesi kesimi vb. işlemler yapabilir.
  • Aynı anda kenar ve köşe kesimi, delik delme, kanal açma, katlama, istenilen geometride kesim vb. işlemleri oluklu mukavva, tekstil bezleri, deri, kauçuk vb. malzemeler üzerinde uygulayabilir.
  • Seri üretime uygun, kolay kullanım özelliği, az elektrik sarfiyatı, iş ve işçi güvenliğine uygundur.

Teknik ÖzelliklerTechnical Datas
ModelModelHigT
Büyük Motor GücüBig Motor Power110kw. – 150hp.
Küçük Motor GücüSecond Motor Power15kw. – 20hp.
Vagon Motor GücüWagon Motor Power2.2kw. – 3hp.
Maks. Blok YüksekliğiMax. Block Height
Vargel Kesim Makinesi Uygulama Örnekleri

sünger-kesim-makinesioluklu-mukavva-kesim-makinesi puzzle-kesim-üretim-makinesi terlik-tabanı-kesim-makinesi yapboz-üretim-kesim-makinesi

Vargel Makinesi Etiket, Mukavva Kesim Kalıpları, Kesim Bıçakları

puzzle-yapboz-kesim-kalıbı peugeot-etiket-kesim-kalıbı oluklu-mukavva-kesim-kalıbı etiket-vargel-kesim-kalıbı

Kağıt, Melamin, PVC Kesme / Dilimleme Makinesi

Paper-Pvc-Cutting-Machine

Kağıt, melamin, PVC vb. kesme makineleri ana bobine sarılmış kağıt, melamin, pvc vb. malzemeleri metal bıçaklar vasıtasıyla dilimler. Bu makine istenilen özelliklerde imal edilebilir. Genelde paslanmaz sac, alüminyum ürünler üreten Service Centerlar içindir. Pvc bant, levha haline getirilecek metalin yüzeyine yapıştırılır. Kağıt ise şerit halinde kesilip tekrar sarılan bandın arasına konur.

  • Kenar kontrollü çalışma mantığına sahip olmasından dolayı en az fire ile düzgün kenarlar vermektedir.
  • İsteğe bağlı manual ya da otomatik tansiyon kontrol sistemine sahiptir.
  • Dijital metraj veri bilgisi operatörüne vermektedir.
  • Ayarlanabilir bıçaklara ve hız kontrol sistemine sahiptir.
Teknik Özellikler / Technical Datas
ModelGSG-DM
Maks. Çözgü ÇapıMax. Unwinder Diameter80-100-120-140-150 cm.
Maks. Sargı ÇapıMax. Winding Diamater80 cm.
Min. Kesme GenişliğiMin. Cutting Width4 cm.
MalzemeMaterial PE-CPP-OPP-KAGIT-POLYSTER-PVC-PET