Boru Üretim & Genel Galvaniz Hattı

Otomatik Boru Galvaniz Makineleri

boru-galvaniz-hattı sıcak-daldırma-galvaniz-makinesi-tesisi

Boru çapları min. ½” ve maks. 4″ ölçüsünde ki borular ve profiller otomatik olarak galvaniz kaplanabilir. Buna ilaveten muhtelif tüm metal parçaların galvanizlenebileceği sistemlerin üretimini yapabilmekteyiz.

Hidrolik Boru Test Makinesi 

B2GlobalTrade ® den Hidrolik Boru Test Makinesi Teknolojileri !

Yüksek kaliteli hidrolik test makineleri verimli, seri, yüksek kalitede, kesin sonuçları kullanıcısına kazandırır.

B2GlobalTrade ® güvenilir kaynaklardan  her türlü hidrolik boru test teknolojilerini garantili ve güvenilir bir hizmetle sizlerin kullanımına sunar.

Baz modellerinden profesyonel modellerine kadar tüm ürünler, pazarda ki tüm kullanıcılara fiyat ve kalite bakımından hitap etmektedir.

Hidrolik boru test makineleri, boru profil üretim tesislerinde, üretilen boru profil ürünlerin sızdırmazlığını kontrol amaçlı kullanılmaktadır. Üretilen boruların dünya standartları üzerinde kalite ile tüm dünyaya sunabilme adına boru hidrolik test makineleri tüm sektör tarafından kullanılmaktadır.

Boru fabrikalarının ürettikleri boruyu su veya gaz borusu olarak satabilmeleri için belli basınçlar altında teste tabi tutmaları gerekir. Hidrolik boru test makinelerimiz bunu sağlar ve üretici testten geçemeyen borularını ise genel amaçlı profil olarak satılabilir.

Otomatik olarak çalışan sistem, boruları teker teker alır, içlerini yıkar ve su basarak istenilen basınca ulaştırır. Patlak boruları otomatik olarak ayırır.

Tip 1: boru çapları : ½” – 4″

Tip 2 : boru çapları : 2 ½” – 6″

Tip 3 : boru çapları : 6″ – 10″

Tube-Hydro-Testing-Machines-Novastilmec  Fagor-hydrolic-pressure-test-machine  block_rotating_Kohle_machine

Boru Doğrultma Makinesi

B2GlobalTrade ® den Boru Doğrultma Teknolojileri !

Yüksek kaliteli boru doğrultma makineleri verimli, seri, yüksek kalitede, operatör ihtiyacı duymadan verimli bir üretimi sektöre kazandırır. Bu ürünler boru doğrultma makineleridir.

B2GlobalTrade ® güvenilir kaynaklardan her türlü boru doğrultma ve düzeltme teknolojilerini garantili ve güvenilir bir hizmetle sizlerin kullanımına sunar.

Baz modellerinden profesyonel modellerine kadar tüm ürünler, pazarda ki tüm kullanıcılara fiyat ve kalite bakımından hitap etmektedir.

Otomatik boru doğrultma makineleri, boru profil üretim tesislerinde üretim yapan hatlarda üretim kalitesini belirleyen ve firmanın ürettiği yamuk boruların düzeltilmesinde rol oynar. Çünkü borular üretim hattından her zaman doğru çıkmaz bu yüzden doğrultma makineleri kullanılır

Otomatik olan boru doğrultma sistemi, ne kadar ürünün düzelttiği vb. bilgileri kullanıcısına anlık verir.

Tip 1: boru çapları : ½” – 4″

Tip 2 : boru çapları : 2 ½” – 6″

Tube-Straightening-Machine

Boru Diş Açma Pafta Makinesi

boru-dis-acma-makinesi-kohler boru-diş-çekme-makineleri-elmaksan fagor-boru-pafta-makinesi

https://www.youtube.com/watch?v=qAakQVpQnEw