FuarGenel

B2GlobalTrade Entech Fuarında 2020

entech-2020-turkey

Kompost makine üreticileri ENTECH’e geliyor!

Kimyasal gübre, ilaç ve katkı maddelerin kullanılmaya başlandığı 1950-60’lı yıllarda “Yeşil Devrim” olarak adlandırılan bu tarımsal üretimin, doğal dengeyi, toprak kalitesini ve insan sağlığını bozduğunu gören kamu ve özel sektör kuruluşları, özellikle son yıllarda bu konuda ciddi teknolojik yatırımlar yapmaya başladı. Günümüzde artık tamamen organik tohum ve gübre kullanımına dönmeye çalışan ziraat sektöründe, kompost ve kompost makine üreticilerin değeri ise her geçen gün artamaya devam ediyor.

Gıda ve tarım atığından kompost gübre (organik gübre) üreten ve doğaya dönüşün en büyük destekçisi olarak görülen makine üreticileri, son teknoloji yatırımlarını ENTECH – Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı’nda sergileyecek. Yerli ve yabancı binlerce profesyonel alıcı ile bir araya gelecek olan EYS Metal Sanayi, OPSİS Kompost Sistemleri, BAİS İş Makinaları ve Araç Üstü Ekipman gibi sektöre hizmet eden “Kompost Makine Üreticileri”, fuarda yeni uluslararası iş anlaşmalarına da imza atacak.
 
ENTECH Fuarı’nda ayrıca katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, kentsel çevre temizlik araçları, yenilenebilir ve solar enerji sektörlerinde faaliyet gösteren firmaları da ürün sergileyecek.
Kaynak;
http://cnrcevrefuari.com/

B2GlobalTrade ve Çevre

Entech – Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı 04-07 Kasım 2020 tarihleri arasında Pozitif fuarcılık tarafından düzenlenecektir. Söz konusu fuarda B2GlobalTrade olarak güzel iş birlikleri sağlayacağımızdan yana ümidimiz yüksek. Küreselleşen ve sürekli tüketen bir yeryüzünde geri dönüşüm, yenilenebilir enerji kaynakları merkezli teknoloji, yedek parça ve hizmet üretimlerini desteklemeye devam edeceğiz.

Fransızca, Arapça, İngilizce, Almanca Bağlantılarımızla Birlikteyiz

Kuzey Afrika, Avrupa ve Orta doğuda ki iş ortaklarımıza Türkiye’den sarf malzeme, makine-ekipman ve hizmet aktarma hususunda ki misyonumuzu devam ettirmekteyiz. Üreticilerimizin bu hususta firmamız ile temas halinde bulunmaları ve yeni teknolojilerini tanıtıcı irtibatlarda bulunmalarına devam etmeleri, Türkiye’den dünyaya ürün sunma anlamında ki misyonumuzu destekler nitelikte, teşekkür ederiz.

Türkiye’den dünyaya Makine, Hizmet, Yedek Parça Pazarlaması: B2GlobalTrade

Gıda makineleri, ambalaj makineleri, güneş, su, rüzgar, bio enerji teknolojileri üzerine kuzey afrika, avrupa ve dünyanın diğer ülkelerinde yaptığımız danışmanlık ve tedarikçi rolümüzü ülkemizde ki bu aktivitilerin takipçisi ve destekçisi olarak sürdürmeye devam edeceğiz.

Son yıllarda yaptığımız kartan-kağıt bardak ambalaj makineleler, gıda makineleri yedek parçaları, arıcılık teknolojileri üzerine yaptığımız ihracatlarda %100 müşteri ve üretici memnuniyetini hedefleyerek adımlarımızı attık ve devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir